Ekspert Finansowy Norbert Lenart

Audycje o tematyce finansowej

Ekspert Finansowy Szczecin

Audycja na temat zakończenia programu Mieszkanie dla Młodych 2018

Popularność programu Mieszkanie dla Młodych przełożyło się na szybkie zagospodarowanie środków finansowych. Posłuchaj audycji na temat MdM 2018 oraz sytuacji na rynku nieruchomości po zakończeniu programu mieszkaniowego. Audycja w Radio Szczecin znajduje się tutaj.

Audycja na temat zmian w prawie budowlanym

Już za chwilę przestanie obowiązywać możliwość uzyskania tak zwanej wuzetki, czyli wstepnej decyzji o warunkach zabudowy. Po zmianach w prawie budowlanym wybudowanie domu bez sąsiada za płotem będzie niemożliwe. Posłuchaj audycji w Radio Szczecin o likwidacji wuzetek. Audycja znajduje się tutaj.

Audycja na temat powodzenia programu Mieszkanie dla Młodych

Już niedługo uruchomiona zostanie ostania transza środków na dopłaty do wasnego mieszkania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. W ubiegłych latach program cieszył sie dużym powodzeniem. Posłuchaj audycji o MdM i poznaj program, który go zastąpi. Audycja w Radiu Szczecin do odsłuchania tutaj.

Audycja na temat dobrej passy na rynku nieruchomości

Powodzenie rynku nieruchomości jest największe od lat. Zarówno rynek wtórny, jak i pierwotny przeżywają rozkwit. Posłuchaj audycji o dobrej passie na rynku nieruchomości oraz wpływie Mieszkania dla Młodych. Audycja w Radio Szczecin do odsuchania tutaj.

Audycja na temat Mieszkania Plus

Mieszkanie Plus to nowy program mieszkaniowy, który ma się składać z trzech filarów. Pierwszy ma za zadanie budowę tanich mieszkań na wynajem, drugi wsparcie mieszkalnictwa społecznego, natomiast trzeci to Indywidualne Konta Mieszkaniowe. Posłuchaj audycji w Radio Szczecin. Link do audycji znajduje sie tutaj.

Audycja na temat rynku nieruchomości i nowym programie mieszkaniowym

Audycja na temat zmian jakie czekają rynek nieruchomości po zakończeniu programu Mieszkanie dla Młodych oraz jak rynek nieruchomości odniesie się do nowego programu mieszkaniowego, którym ma być Mieszkanie Plus. Posłuchaj audycji w Radio Szczecin. Link do audycji znajduje się tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowana/y kredytem dla firm, kredytem hipotecznym, kredytem samochodowy czy leasingiem zapraszam na bezpłatne konsultacje kredytowe. W tym miejscu umówisz się na spotkanie.